Blog ze zdjęciami Łodzi. Łódzkie zakątki, bardziej i mniej znane, architektura i życie codzienne, historia i współczesność. Fotografie miasta widzianego czysto subiektywnie.

piątek, 26 lutego 2010

Do widzenia, zimo.

Miejmy nadzieję, że takie widoki powrócą dopiero w grudniu. ;)

Tu ulica Kurczaki:




okolice Mieszczańskiej...




...Chóralnej...




ulica Królewska




bajkowe drzewa na cmentarzu św. Franciszka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz